Новости

Охорона праці в дії

Для створення і підтримки в підрозділах безпечних умов праці, а також дотримання законних прав та інтересів трудящих в 1995 році на ПАТ «МЗІК» створена спільна комісія з охорони праці та розроблено Положення про спільної комісії. Також на заводі діють Положення комісії з ОП при ППО «МЗІК» і Положення про уповноважених з ОП.

На сьогоднішній день в підрозділах підприємства за охороною праці стежать 70 уповноважених, кожен з яких був обраний на загальних зборах колективів. Всі вони пройшли навчання в Навчально-методичному центрі, мають посвідчення, що дають право перевіряти стан охорони праці в своєму підрозділі. Уповноважені ведуть відповідні щоденники, де фіксують для подальшого подання начальникам виявлені ними порушення правил і норм охорони праці, які можуть призвести до травматизму.

Уже багато років на заводі проводиться огляд-конкурс на звання кращих уповноважених з ОП. Цехи і відділи розподілені на три групи, в кожній з них виявляється по три переможця.
За 2016 рік уповноваженими було сформовано 279 подань щодо 376 порушень. Кращим уповноваженим були вручені листи подяки, за свою сумлінну працю вони отримають також грошові премії.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *