Новости

Група «Еталон» запатентувала систему контролю охорони праці на базі технології BIM

Федеральна служба з інтелектуальної власності (Роспатент) зареєструвала унікальну систему моніторингу охорони праці та промислової безпеки, яка застосовується на будівельних майданчиках Групи «Еталон».
ТОВ «НТЦ« Еталон »(компанія, яка входить до Групи« Еталон ») отримала свідоцтво Роспатенту про державну реєстрацію програми для ЕОМ № 2017663000« Safety Index »і свідоцтво Російського авторського суспільства КОПІРУС про депонування об’єкта інтелектуальної власності.
«Safety Index» – це методика з оцінки стану охорони праці і техніки безпеки на об’єктах промислово-цивільного будівництва з застосуванням технології інформаційного моделювання будівель і споруд. Розроблена в 2013 році і впроваджена на всіх об’єктах будівництва Групою «Еталон» методика визначення індексу безпеки базується на технології інформаційного моделювання (BIM-технології), російського законодавства з охорони праці та методики оцінки ризиків.
«Safety Index» відображає принципи ризик-орієнтованого підходу, позначеного державою, оскільки в основі роботи з оцінки рівня техніки безпеки та охорони праці (ТБ і ВІД) з застосуванням BIM лежить попередження нещасних випадків на об’єкті, що перевіряється, і тим самим зниження травматизму. Дана оцінка дозволяє роботодавцям і відповідальним фахівцям з охорони праці контролювати рівень впливу небезпечних виробничих факторів при проведенні будівельно-монтажних робіт.
«Група« Еталон »прагне створити здорове та безпечне робоче середовище на кожному підприємстві і ділянці в Росії. Ми є визнаним лідером по застосуванню BIM і прагнемо не тільки ефективно застосовувати свої розробки, які ми щорічно актуалізуємо, але і консультуємо в сфері BIM інші будівельні компанії. Використання розробленої нами системи контролю дозволяє в 3 рази знизити різні ризики при будівництві. Сьогодні Група «Еталон» готова діяти в якості стороннього постачальника BIM-послуг для інших компаній, які не розробили необхідні системи самостійно », – прокоментував отримання патенту генеральний директор ТОВ« НТЦ «Еталон» Арсентій Сидоров.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *