Головна

Адвокатське бюро
Мiмiношвiлi та Партнери

Ми стоїмо на захисті ваших законних прав під час проведення перевірок контролюючими органами, а також у сфері законодавства про працю, охорони праці та промислової безпеки

Вахтангi Мiмiношвiлi

Керуючий партнер компанії,
адвокат, член Ради адвокатів Київської області.

Наше адвокатське бюро спеціалізується на наданні послуг з питань законодавства про працю, охорони праці та промислової безпеки, юридичному супроводі перевірок підприємств контролюючими органами.

  • Крім того:
  • — Надаємо допомогу та здійснюємо юридичний супровід в отриманні дозволів та ліцензій;
  • — Здійснюємо юридичний супровід перевірок, інспекційних відвідувань Держпраці, його територіальних органів та інших контролюючих органів;
  • — Представляємо інтереси підприємства (робітника) при розслідуванні нещасних випадків на виробництві;
  • — Представляємо інтереси підприємств і працівників, чиї права порушені в судах України;
  • — Оскарження приписів, розпоряджень, постанов Держпраці, та його територіальних органів.
  • — Юридичний супровід, представлення інтересів профспілкових організацій в судах, захист від неправомірного втручання в діяльність профспілкової організації.

Наші фахівці мають великий досвід роботи в Держгірпромнагляді, Державній службі України з питань праці та інших контролюючих органах України.

Ми знаємо, як відстоювати Ваші законні права при здійсненні державного нагляду (контролю) органами державної влади України.

Якщо порушать Ваші права - звертайтеся до нас!

Нашi партнери
Мурза Вiталiй Вiкторович
(Murza Vitalii Viktorovich)
Почесний працівник прокуратури
Кандидат юридичних наук (11 лютого 2004 року)
Доктор юридичних наук (Doctor of Science of Law) (28 квітня 2015 року)

ПИТАННЯ ДО ЗАХОДУ З ОХОРОНИ ПРАЦІ:

1. Службу охорони праці або залучення осіб:

На підприємстві з кількістю працюючих 50 і більше осіб роботодавець створює службу охорони праці відповідно до типового положення, що затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони праці. На підприємстві з кількістю працюючих менше 50 осіб функції служби охорони праці можуть виконувати в порядку сумісництва особи, які мають відповідну підготовку. На підприємстві з кількістю працюючих менше 20 осіб для виконання функцій служби охорони праці можуть залучатисясторонні спеціалісти на договірних засадах, які мають відповідну підготовку.

2. Обов'язки роботодавця:

Створює відповідні служби і призначає посадових осіб, які забезпечують вирішення конкретних питань охорони праці,затверджує інструкції про їх обов'язки, права та відповідальність за виконання покладених на них функцій, а також контролює їх додержання. Розробляє за участю сторін колективного договору і реалізує комплексні заходи для досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці. Забезпечує належне утримання будівель і споруд, виробничого обладнання та устаткування, моніторинг за їх технічним станом. Розробляє і затверджує положення, інструкції, інші акти з охорони праці, що діють у межах підприємства (далі - акти підприємства), та встановлюють правила виконання робіт ...

Читати далi

Чому обирають саме нас?

Ми впевнені, своєю діяльністю ми приносимо користь нашій країні і нашим клієнтам.

Кваліфікація та досвід роботи дозволяють нам надавати послуги професійно.

Результативність нашої діяльності оцінили клієнти, багато яких з нами вже більше 10 років.